PORADNIK – PODRYW PRZEZ INTERNET – GWARANCJA 30 DNI!

Jedno ze zdjęć które otrzymałem w prezencie, jako przedsmak spotkania:)

 

Przekazuję Ci moją wiedzę na temat ekstremalnie szybkiego uwodzenia kobiet w internecie i umawiania się z nimi na randki. 

 

Najlepiej na wino w Twoim mieszkaniu…

 lub w jej apartamencie 🙂 (moja historia)

 

 


Tu prezentacja efektywności działania, przy wykorzystaniu metod zawartych w poradniku.


 

 


DZIĘKI PORADNIKOWI DOWIESZ SIĘ

JAK PRZYGOTOWAĆ SWÓJ PROFIL 
Doskonale będziesz wiedział jakie zdjęcia wybrać, co powinieneś uwzględnić w swoim opisie oraz poznasz istotę wieku – tak, by naturalnie wzbudzić w kobiecie wstępne zainteresowanie. Dowiesz się również jak wybadać dziewczynę, by poznać jej zainteresowania i rzeczy, które ją pociągają.

 

JAK ROZPOCZĄĆ I PROWADZIĆ ROZMOWĘ Z KOBIETĄ
Zostaniesz wyposażony w konkretne tematy do rozmów, dzięki którym nie będzie ona wyglądała niczym kwestionariusz ankiety, czy przesłuchanie. Dowiesz się jak wybadać kobietę. Zrozumiesz, jak prowadzić konwersację, by była interesująca i angażująca dla obydwu stron, a także dowiesz się, jak rozbudzić emocjonalnie kobietę i sprawić, byto ona zaczęła zaciekawiona inwestować.

 

JAK DOPROWADZIĆ DO SZYBKIEGO SPOTKANIA 
Dowiesz się, jak konkretnie umówić się na spotkanie, w którym kobieta będzie postrzegała Cię jako materiał na kochanka lub chłopaka. Zdasz sobie sprawę z tego, jak łatwo możesz otwarcie wyrazić swoje seksualne zainteresowanie bez obawy przed wyjściem na napaleńca. Jako wisienka na torcie będziesz wiedzieć, jak pewną metodą oraz logistycznie stworzyć odpowiednie warunki do zakończenia spotkania w twoim łóżku.

 

JAK POWINNO WYGLĄDAĆ WASZE SPOTKANIE
Zrozumiesz jakie obawy przed spotkaniem posiada kobieta. Niczym James Bond lub Ryan Gosling będziesz wiedział co robić, by kobieta czuła się przy Tobie wyjątkowo oraz byś mógł prowadzić w tej interakcji i brać to, na co masz ochotę. Uzyskasz niezapomniane wspomnienia, potężną dawkę emocji, a przy okazji może poznasz kobietę swego życia.

 


SPIS TREŚCI PORADNIKA:

1. TWÓJ MINDSET MĘŻCZYZNY  Sposób i nastawienie, z jakimi będziesz pisać z kobietami.

2. ZDJĘCIE PROFILOWE  Rozbicie zagadnienia na części pierwsze, wykorzystanie badań, opinie kobiet, prosty trick – wszystko by zmaksymalizować efekty.

3. OPIS PROFILU  Co powinien zawierać , by zaciekawić i przykuć uwagę.

4. SZCZEGÓŁY ZWIĄZANE Z PROFILEM  Kwestie takie jak: wiek, zasięgi, sposób rankingowania użytkowników, itp. .

5. WYCZUCIE KOBIETY  Jak wybadać kobietę, by wiedzieć jaka jest i co ją pociąga w życiu i mężczyznach.

6. MÓJ KONCEPT UWODZENIA  Styl, w jakim piszę do kobiet. Karty na stół.

7. ONA NIE CHCE SIĘ SPOTKAĆ   Na start jedna z ważniejszych zasad. Co komunikuje ci kobieta i jak to rozegrać. Kwestia komplementów.

8. OBAWY KOBIETY PRZED SPOTKANIEM   Czego obawiają się kobiety i co je blokuje przed spotkaniem się i realizacją swych fantazji.

9. JAK ZACZĄĆ I PROWADZIĆ ROZMOWĘ?   Rozbicie schematu na części pierwsze, mocne teksty, przykłady, co zrobić by to ona inwestowała i się starała, jak odbierać jej sygnały.

8. UMÓWIENIE SPOTKANIA   Jak to zrobić, możliwe reakcje kobiet, sposoby „odbicia piłeczki” i dopięcia swego.

9. SPOTKANIE   Jak powinny wyglądać, jak pobudzić jej emocje, jak zmniejszyć dystans i „zrzucić maski”.

11. ZDJĘCIA MOICH ROZMÓW – Moje rozmowy przeprowadzone od A do Z. Jak maksymalnie szybko umówić się na wino w twoim mieszkaniu.

 


NIE JESTEŚ PRZEKONANY?


SKĄD TAKA PEWNOŚĆ, ŻE CIĘ NAUCZĘ?

PRAKTYKA
Po pierwsze rozwój w relacjach damsko-męskich to nieustanny rozwój. Czasy się zmieniają, jak również podejście kobiet do życia. Bardzo dużo energii, czasu i trudu zajęło mi pozyskanie i skompletowanie tej wiedzy. Do tego przetestowanie i wdrożenie, które odbywało się czasem wielkim kosztem emocjonalnym. Jak zaciekawić kobietę, jak czerpać z tego przyjemność zamiast jedynie się starać, jak się wyróżnić i zyskać to, na co mam ochotę. Popełniłem chyba każdy możliwy błąd, dzięki temu ten poradnik przedstawia całe zagadnienie Tinder od A do Z. Pozwoli Ci to w błyskawicznym tempie poznawać kobiety i umawiać się z nimi na spotkanie.

 

PASJA
Uwodzenie kobiet i nieustanny rozwój to w tym momencie moja pasja. Ze względu na popularność aplikacji internetowych do randkowania (tinder oraz inne, w którch to się sprawdzi) oraz wątpliwości i problemu moich znajomych postanowiłem stworzyć obszerny poradnik, który krok po kroku ukaże ci pewną drogę. Dzięki temu poznawanie kobiet będzie bajecznie proste.

 

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE
Rozwijając się napotkałem wiele problemów i dylematów które udało mi się rozwiązać. Próbując przekazać tą wiedzę nie zawsze pasowało i działało to u każdej osoby. Istnieje pewien schemat, który przedstawiam w poradniku jednak indywidualne podejście ze względu na charakter jest niezwykle istotne. Dzięki zebranemu doświadczeniu przedstawiam metody, które pozwalają na stworzenie swojego indywidualnego stylu, który wraz z pewnymi stałymi zasadami postępowania tworzy potężną broń.

 

KOBIETY
To coś pięknego. Dzięki nim mam ochotę stawać się raz po raz najlepszą wersją samego siebie. Jestem przeciwnikiem manipulacji tymi pięknymi stworzeniami. Pragnę zgłębiać ich osobowość, poznawać, czuć niespotykane emocje i przeżyć niezapomniane chwile. Ten poradnik jest drogą, ku pełniejszemu życiu. Włożyłem w niego wiele trudu i obiecuję Ci, że się nie zawiedziesz!

 

 


 

Q&A

CZYM JEST TEN PORADNIK
Ten poradnik to konkretne narzędzie, które pozwoli Ci na przyciągnięcie uwagi, zainteresowanie, interesującą konwersację oraz umówienie się z najlepszymi kobietami, które to mają masę adoratorów.

Z ILU STRON SKŁADA SIĘ PORADNIK
Składa się aż z 50 stron (wersja 2018), w których szczegółowo przedstawiam i rozbijam na części pierwsze każdy aspekt związany z poznawaniem kobiet przez Tinder lub inne aplikacje.

INTERESUJE MNIE ZWIĄZEK, CZY TEN PORADNIK JEST DLA MNIE?
Oczywiście, że tak. Wychodzę z założenia, że nic nie można pozostawiać w swym życiu kwestii przypadku. Poznając różne kobiety będziesz w stanie wyrobić sobie konkretne preferencje i męskie cechy, które pozwolą na stworzenie szczęśliwego związku.

CO ZYSKAM
Twoje życie należy do Ciebie i jest w Twoich rękach. Musisz wybrać, czy chcesz poznać kobietę swoich marzeń lub spędzać niezapomniane chwile z wieloma kobietami oraz poczuć, że żyjesz, czy popaść w marazm życia codziennego. Decyzja należy do Ciebie.

CZY KUPNO PRODUKTU JEST ANONIMOWE
Tak. Nikt oprócz Ciebie nie dowie się o zakupie poradnika. Wysyłam go do Ciebie bezpośrednio na wskazaną skrzynkę mailową.

W JAKI SPOSÓB MOGĘ ZAPŁACIĆ
Transakcje realizowane są za pośrednictwem jednej z największych firm w kraju z tym związanych (DotPay). Dzięki temu możesz wybrać dogodną formę zapłaty (karta, paypal lub transfer bankowy). Podaj swój adres e-mail, na niego otrzymasz swój poradnik.

CZY JEŻELI POSIADAM TWÓJ INNY PRODUKT TO MOGĘ LICZYĆ NA RABAT
Tak. Napisz po prostu do mnie na @ (thejonricc@gmail.com).

 


 

UWAŻAJ BO TO PODRÓŻ W JEDNĄ STRONĘ

JUŻ NIC MOŻE NIE BYĆ TAKIE SAMO. STANIESZ SIĘ PANEM I WŁADNĄ SWEGO ŻYCIA, KTÓRY PRZYCIĄGA DO SIEBIE PRZYJEMNE EMOCJE, NIEZAPOMNIANE CHWILE I FASCYNUJĄCE MOMENTY. CZY ODWAŻYSZ SIĘ?

 


*** JEDYNIE 47 PLN !!! ***

Nic… W Porównaniu Do Przeżyć Które Otrzymasz…;)

 


 

Bonus: 

dostęp w pierwszej kolejności do osobistych raportów, przemyśleń, nagrań oraz materiałów związanych z poznawaniem kobiet. 

 


GWARANCJA SATYSFAKCJI 

Do tego gwarancja przez 30 dni! Jeżeli stwierdzisz, że produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, wtedy odezwij się, a pieniądze zostaną Ci zwrócone. Jednak obiecuję, że będziesz zadowolony.

 


 KIM JESTEM I DLACZEGO FASCYNUJE MNIE ŚWIAT KOBIET?

Tego dowiesz się na mojej autorskiej stronie: www.jonricc.pl

Jeżeli masz dodatkowe pytania, napisz tu: thejonricc@gmail.com