Ciepły, wiosenny wieczór

Written by Jon Ricc

Totalnie rozleniwiony oglądałem z bratem gameplay’e najnowszych gier. Będąc szczerym to dawno w nic nie grałem i trochę wybiegłem z obiegu. W głowie miałem myśl o tym, że niepotrzebnie potwierdziłem swoją wizytę na imprezie pod chmurką wśród ludzi których nie znam. Zaprosił mnie na nią znajomy z rodzinnych stron, który chciał pogadać. Nie spodziewałem się, że ta noc zakończy się następnego dnia po południu.

Analizowałem w jaki sposób wymigać się od tej imprezy. Czułem, że tej nocy chcę grzecznie pójść spać i w końcu dobrze wypocząć.  Jednak w głowie nawiązał się następujący dialog samego siebie ze sobą:

– Jedź chociaż na chwilę i zobacz co się stanie. Szukaj w swoim życiu okazji, bądź na „tak”, gdy masz jakąś możliwość,

– Spoko, w takim razie pojadę na 15 minut, porozmawiam z nim i wracam.

 

Będąc na miejscu powiedziałem mojemu znajomemu, że po prostu totalnie nie mam nastroju i możemy na luzie porozmawiać przy samochodzie. Jednak w  międzyczasie przyszły do nas dziewczyny którym się przedstawiłem, a te zaczęły nalegać… bym jednak został. Usłyszałem z ust nowo poznanej kobiety:

– Słuchaj Jon, jak nie masz gdzie spać to mieszkam naprzeciwko i mam wolny pokój 

Nie wierzę w to co słyszę.

 

Zaparkowałem samochód na jej podwórku i poszedłem na imprezę gdzie totalnie nikogo nie znałem. Piłem alkohol, rozmawiałem z nimi i chillowałem.

Koniec imprezy. W towarzystwie nowo poznanej oraz jej koleżanki idziemy do jej domu. Siadamy wspólnie na łóżku i pijemy drinka. Tym razem słyszę:

– Jon, to teraz wybierz z kim będziesz spał, ze mną, z moją przyjaciółką czy sam.

Nie wierzę w to co słyszę po raz kolejny. Wybieram… dobrze 🙂